Çalı Köy Filmleri Festivali – 7 Temmuz

Çalı Köy Filmleri Festivali sonunda başladı. Çalı Kulubü Futbol Stadyumunda düzenlenen ve 7 Temmuz ve 9 Temmuz tarihleri süresince vakitcek olan etkinlikte toplam filmler, şarkı konserleri, söylemeler ve küçük yaşları hedef kitlesi olarak dikkate alacak laboratuvarlar gerçekleştirilecek. Nilüfer ÇalıKöy İzlemeler Etkinlikleri , bu 2020 senesinde de film izleme hayranlarının toplanması ile beşincisi oluşturulmuş etkinliğe girenler çıplak havada, senedızların hemen dibinde fimler izleme heyecanını yaşıyor ve yaşatıyor.

Corona virüsü hastalığı sebebi ile 2020 yılında da ilk kez kamp yapılmadan tamamen kamp kurulmadan oluşturulmuş bu güzel ve mükemmel etkinlikte de, katılma alanında sosyal uzaklık güvenliğinini sağlamak ve oluşturmak söylemeşiler ve küçük yaşlı çocuklar amacı ile detay bulunduran ve ayrıntıları içinde sağlayan laboratuvarlar çalışmalarını Corona Virüsü Hastalığı sebebi ile ayrınyı bulunduran önlemler alındığının üstüne basa basa açıklayan Başkanımız Turgay Erdem, yeniden hastalıklar ve salgınlar sebebi ile yapamadıklarını açıkladı. Başkanımız olan Erdem Turgay, Hastalık ve salgın nedeni yüzünden hiçbir zaman yapmamaktansa, kapsamını küçülterek ayrıca en gerekli engelleri önlemeyi oluşturarak hepimizi korumayı amaçladı.

Çalı Köy Filmleri Festivali
Çalı Köy Filmleri Festivali

 

 

Çalı Köy Filmleri Festivali

 

Tüm bu güzel etkinlikleri planlayan ve sınırlı imkanlarla olsa da gerçekleşmesine yardımcı olan Belediye’ye teşekkürlerini ileten Ömer B, konuşma metnine bu tarzda devam etti “Tüm bu mükemmel etkinlikler hazırlanırken hastalık ve pandemi yayılması tedbirlerine uyulması zorunluluğuna ve önlemlerin hiçbir taviz vermeden tam anlamı ile önlemlere uyulması gerektiğine dikkatleri ve insanların ilgilerini çeken Doğan, Her muhtarın bu konuda dikkatli olmaları gerektiğini söyledi. Her ne kadar bu güzel etkinlikte çok eğlenmiş olsak da tüm tedbirlerimizi almak gerektiğini unutmamamız gerekir. Ayrıca tüm izleyiciler ve katılımcılar futbol sahasını çok beğendi. Etkinliklerin yapıldığı futbol sahasının Çalı Futbol Kulubü sahipliğinde etkinliklerin yapıldığı yer olduğunu da söylemek lazım. Kısa sözün kısası Nilüfer Belediyesinin planlamış ve çokça katılımcı ile gerçekleşmiş olan beşinci ÇalıKöy Eserleri Festivali herkesi eğlendirdi, mutlu etti ve aynı zamanda da hastalık ve Corona Virüsü pandemisine karşı önlem alınmasını sağladı.

Çalı Köy Filmleri Festivali haberini okudunuz. Diğer konser takvimi haberlerine buradan ulaşabilir, blog yazılarımı bu linkten okuyabilirsiniz.

About admin

Check Also

Bursa’da Kovid-19 Tedbirlerine Uymayanlara Para Cezası Yazıldı

İl Güvenlik Müdürlüğü ekiplerince, 25 Haziran-24 Eylül tarihlerinde 57 binden pozitif personelin katılımıyla, 2 bin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir