15:11 – Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er’den Serdar Özkan Açıklaması – Bursa

Bursaspor Teknik Direktörü Mustafa Er, Tuzlaspor maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Genç teknik adam ilk kez Giresunspor maçında yapılan hatalardan bahsetti, gerisinde da Serdar Özkan konusunda gelen soruyu şu şekilde cevapladı: “Biz iyice maça odaklandık. Kaos ortamına girmek istemiyorum. Şunu net bir şekilde söylenilirim. Biz bu kulübün menfaati için her kararı alabiliriz. Bu her futbolcu için geçerli. İlerleyen günlerde de net bir izah etme yaparız. Ama biz yalnızca Tuzlaspor maçında odaklanmış durumdayız. Bu konularla alakalı zorunlu günlerde ben veya başkanımız zorunlu açıklamayı yapacak. İsim önemli değil. Kulübün menfaati ne gerektiriyorsa, buranın huzuru ve refahı anlamında iyi alıştırma ortamı için ne gerekiyorsa onu yapacağız”

“Başkanımız ve yönetimimiz çok uğraşıyor”

Aktarma tahtası ve puan silme ile ilgili Mustafa Er şunları söyledi: “Başkanımız ve yönetimimiz fazla önemli anlamda uğraşıyor. Ben de konularla ilgi istişare halindeyim. Ellerinden geleni yapıyorlar. İnşallah iyi haberler alırız diye düşünüyoruz. Biz ayrıntılarıyla sahaya bakıyoruz. Neler yapabiliriz, ona bakıyoruz. Başkanımız zorunlu açıklamayı yapacaktır.”

“Millî maç arasında kamp yapacağız”

Mustafa Er, Tuzlaspor maçıyla ilgili olarak ise, “İyi transferler yaptılar. 3 maçta 7 puan aldılar. Şiddet maç olacağını biliyoruz. Lakin biz oraya a kazanmaya gideceğiz. Milli maç aralarında da kamp yapacağız. Bolu’da gerçekleşecek. Orada da 1-2 hazırlık maçı yapacağız” dedi.

About admin

Check Also

Bursa’da Kovid-19 Tedbirlerine Uymayanlara Para Cezası Yazıldı

İl Güvenlik Müdürlüğü ekiplerince, 25 Haziran-24 Eylül tarihlerinde 57 binden pozitif personelin katılımıyla, 2 bin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir